24/05/2014ZAPROSZENIE

Kategoria: Klub

19/04/2014Alleluja!

15/03/2014Faza Play Off

Po wygranym meczu z UKS Strzelce Opolskie 3:2, dzisiejsze spotkanie przegrywamy z Rybnikiem 3:0. Ostatni mecz rozegramy 29 marca w OS "Szopienice" z liderem grupy Zawierciem. Zapraszamy do kibicowania, start 16:00.

08/03/2014Przegrana w Opolu

Fatalnie rozpoczęła nasza drużyna ostatnią kolejkę fazy Play Off, przegrywając w Opolu 3:1. Po tej przegranej nie mamy już  szans na wyjście z grupy tym samym pozostała nam walka o utrzymanie trzeciego miejsca w grupie. W środę  12 marca gramy u siebie z UKS Strzelce Opolskie o godz. 18:30. Zapraszamy do kibicowania.

08/02/2014Przegrana w Zawierciu

Przegrywamy w Zawierciu 3:0. To był słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Słowo klucz to taktyka. Z Rybnikiem mieliśmy przegrać a z Zawierciem miała być walka o trzy punkty. Z Rybnikiem przegraliśmy po pięciu zaciętych setach i to musiało zaważyć na wyniku w Zawierciu. Trzy dni przerwy okazały się zbyt krótkim okresem na regenerację siły. Naszym zawodnikom brakowało świeżości i zaciętości z jaka walczyli jeszcze kilka dni wcześniej. Po pierwszej fazie rozgrywek w Play - Off zajmujemy trzecie miejsce. W marcu gramy rewanże więc nie tracimy nadziei na lepszy wynik. W miarę jedzenia apetyt rośnie:)

04/02/2014Wyszarpany punkt

Wynik z TS Volley Rybnik po dwóch setach zapowiadał się sensacyjnie. Prowadziliśmy 2:0. W trzcim secie drużyna z Rybnika ocknęła się i po bardzo wyrównanej walce wygrała dwa sety oraz niezwykle zacięty piąty. Wystarczyły w końcówce dwa błędy w ataku i na zagrywce abyśmy przegrali cały mecz. W tak trudnym meczu sprawdza się zasada: "Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2". Z drugiej strony po dwóch przegranych meczach z Rybnikiem w fazie zasadniczej ten wynik i poziom gry naszej drużyny pokazuje , że mamy spory potencjał. Już w najbliższą sobotę gramy w Zawierciu.

25/01/2014Mamy trzy punkty !!!

Ruszyły rozgrywki fazy play off i mamy pierwsze zwycięstwo za 3 punkty. Nasza drużyna pokonała we własnej hali bez większych przeszkód drużynę AZS Politechnika Opolska 3:1. Następny mecz gramy 2 lutego w Strzelacach Opolskich.

18/01/2014Trzecia WYGRANA !!!

Kolejna niespodzianka. Nasi siatkarze po bardzo wyrównanym meczu pokonali u siebie drużynę AZS Politechnika  Opolska 3:2. Pierwsze spotkanie w Opolu przegraliśmy 2:3 więc mamy remis. Z małą tylko różnicą. To my awansowaliśmy na trzecie miejsce w tabeli grupy piątej.

11/01/2014Kolejna wygrana CZARNYCH

Tę wiadomość można określić mianem NEWSA. Otóż nasi II ligowcy na wyjeździe pokonali Aluron Wartę Zawiercie 3:1. Nikt takiego wyniku się nie spodziewał gdyż rozpoczęliśmy przygotowania do trzeciej fazy rozgrywek i trener w ostatnim czasie aplikował zawodnikom bardzo wyczerpujące treningi. Okazało się, że nie tylko lepiej graliśmy ale przede wszystkim nasza drużyna była bardzo dobrze przygotowana kondycyjnie.
W setach: 18:25, 25:14, 25:21, 25:22

04/01/2014Zwycięstwo CZARNYCH

Dzisiejsze spotkanie drugoligowych drużyn siatkarskich TKKF "CZARNI" vs KS AZS Rafako Racibórz zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:0. Tym samym zdobyliśmy kolejne trzy punkty, które dają nam przywilej gry w grupie walczącej o awans do I ligi. Kolejne dwa spotkania już nic nie zmienią więc nie nastawiamy się na wynik w tabeli tylko myślimy już o play offach, w których chcemy powalczyć.

Copyright © 2006 Kyotex.pl Liczba odwiedzin: 475741